Loading....

Behawiorysta dla kota online

Behawiorysta dla kota online

Wiemy jak trudno jest znaleźć behawiorystę dla kotów, no cóż większość specjalizuje się w psach. Jeżeli szukasz kociego psychologa, a nie znalazłeś nikogo godnego zaufania, albo Twój stan zdrowia uniemożliwia Ci zaproszenia specjalisty do Twojego domu, a pilnie potrzebujesz pomocy, poproś o poradę online. Kot Expet otwiera się na konsultację przez internet, prowadzone przy użyciu Messenger, Whats App oraz telefonicznie. Prowadząc konsultację behawioralną, zbieramy dokładny wywiad z właścicielem kota, dzięki któremu ustalimy przyczynę problemu Twojego zwierzęcia. Otrzymasz po konsultacji dokładny plan ze zmianami, które należy wdrożyć w otoczeniu kota. Dzięki zaleceniom behawiorysty, dowiesz się jak z nim pracować aby rozwiązać problemowe zachowanie. Zrozumiesz przede wszystkim dlaczego Twój kot zachowuje się w ten niepożądany sposób, a wdrożenie planu przygotowanego przez specjalistę doprowadzi do przywrócenia równowagi emocjonalnej kota, oraz poprawi jego relację z domownikami. Koci behawiorysta online zaprasza. Dużo problemów behawioralnych da się rozwiązać zdalnie.

koci behawiorysta online

Jakie problemy rozwiązuje koci psycholog online ?

 • niewłaściwe oddawanie moczu i kału poza kuwetą,
 • przesadne i uporczywe drapanie,
 • nadmierna wokalizacja (miałczenie),
 • aktywność w nocy,
 • agresja kot-kot oraz kot-pies,
 • wprowadzenie nowego zwierzęcia do domu,
 • niektóre przypadki agresji kot-człowiek.

Opisana powyżej lista dotyczy najczęstszych problemowych zachowań, które stwarzają koty i naprawdę dużą część z nich da się rozwiązać online.  Bardzo trudnym tematem jest agresja w każdej formie u kotów.  Pomożemy online przy rozwiązaniu agresji kot – kot, czy kot-pies, jednak nie zawsze w agresji kot-człowiek. Podczas spotkania przez internet trudno jest pokazać, jak należy reagować na agresywne zachowanie kota. Taka sytuacja wymaga pracy na miejscu. Jeżeli Twój kot Cię atakuje, lepiej będzie jak poszukasz behawiorysty z dojazdem do domu.

Cennik behawiorysty dla kota online:

 1. Konsultacja behawioralna online – 1 godzina = 80 zł. Pierwsza konsultacja zazwyczaj trwa 1,5 – 2 godziny, koleje po godzinie.
 2. Wywiad behawioralny  = 40 zł
 3. Opracowanie planu rehabilitacji kota =  40 zł
behawiorysta koci online

Jak przygotować się do pracy z behawiorystą dla kota online?

 • gromadź filmy dokumentujące problemowe zachowaniem kota, taki materiał będzie bardzo przydatny. Filmy możesz wcześniej wysłać przez Messenger, WhatsApp lub mailem. Im więcej materiału filmowego tym lepiej.
 • zbierz myśli i zastanów się od kiedy pojawia się problem, czy był od początku ? Czy może ujawnił się z czasem ?
 • czy regularnie pojawia się to zachowanie ?
 • w jakich okolicznościach kot przejawia problemowe zachowanie ?
 • jak Ty zachowujesz się w odpowiedzi na zachowanie kota ?
 • odwiedź lekarza weterynarii. Upewnij się, że za zachowaniem Twojego kota nie stoi choroba.

Im dokładniej przygotujesz się do konsultacji behawioralnej , tym szybciej specjalista odkryję przyczynę problemu oraz przygotuje lepszy plan rehabilitacji Twojego kota !

Pamiętaj,  nawet najlepiej przeprowadzona konsultacja online nie będzie lepsza od pracy bezpośrednio w Twoim domu z kotem.  Zanim do nas zadzwonisz, sprawdź czy nie mieszkasz na terenie w którym behawiorysta dojeżdża do zwierząt. Mapę z zasięgiem znajdziesz tutaj >>>

Back To Top