Loading....

Behawiorysta dla kota

Behawiorysta dla kota z dojazdem do domu

Masz problem ze swoim kotem ? Po raz kolejny nasikał na Twoje łóżko albo ulubiony dywan. Jest agresywny ? Masz podrapane ręce i nogi, a kot traktuje Ciebie jak worek treningowy ? Może nie możesz spać w nocy bo Twój zwierzak miałczy albo drapie drzwi ? Jesteś na skraju wyczerpania nerwowego ? Myślisz, że już nie dasz rady i kot będzie musiał zniknąć ? Właśnie teraz jest odpowiedni moment, żeby wezwać behawiorystę dla kota, który pomoże rozwiązać problemy z Twoim zwierzęciem. Behawiorysta znajdzie przyczynę zachowania Twojego kota, wytłumaczy Ci dlaczego zachowuje się w ten sposób. Wspólnie ze specjalistą ustalacie zmiany w środowisku kota, które wyeliminują niepożądane zachowanie. Oferujemy konsultację behawioralne w domu u klienta (lista lokalizacji poniżej), jest to najlepsza forma obserwacji zwierzęcia w jego środowisku. Jeżeli nie mieszkasz na terenie w którym działa behawiorysta, możesz poprosić o konsultację online >>>>

Jakie problemy pomoże Ci rozwiązać koci behawiorysta ?

 • załatwianie się poza kuwetą, (niewłaściwie załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych, znakowanie terenu),
 • drapanie nieodpowiednich przedmiotów oraz przesadne i uciążliwe drapanie,
 • nadmierna wokalizacja (miałczenie),
 • aktywność w nocy,
 • agresja między kotami,
 • wprowadzenie nowego kota do domu,
 • agresja w stosunku do człowieka.

Powyżej przedstawiliśmy listę najczęstszych problemów, które stwarzają koty swoim właścicielom. W zasadzie każdy problem za wyjątkiem agresji kot-kot da się rozwiązać, przy jednoczesnym zaangażowaniu właściciela. Tak, bez Ciebie się nie uda. Musisz mieć otwarty umysł, na zmiany które będziesz musiał wprowadzić w Twoim mieszkaniu/domu, aby poprawić dobrostan kota.

Behawiorysta dla kota dojeżdża do zwierząt

w województwie śląskim oraz małopolskim w takich miastach jak: Oświęcim, Chrzanów, Trzebinia, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Kęty, Katowice, Chorzów, Tychy, Sosnowiec, Jaworzno, Mysłowice oraz miast, które znajdują się w pobliżu  wymienionych.

Istnieje możliwość zamówienia konsultacji kota w innej miejscowości z woj. śląskiego i małopolskiego, wówczas musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami dojazdu.

Mapa obszaru działania behawiorysty, gdzie dojeżdżamy do kotów, bez dodatkowych kosztów dojazdu >>>

behawiorysta dla kota mapa

Cennik kociego behawiorysty

 1. Konsultacja behawioralna – 1 godzina pracy w domu u klienta  = 100 zł. Pierwsza konsultacja zazwyczaj trwa 2 godziny, koleje po godzinie.
 2. Wywiad behawioralny  = 40 zł
 3. Opracowanie planu rehabilitacji kota =  40 zł
 4. Dojazd do klienta = 0 zł (jeśli miejsce zamieszkania kota znajduje się na obszarze na którym pracuje behawiorysta. Zasięg przedstawiony powyżej)
behawiorysta koci cennik

Jak będzie wyglądała praca behawiorysty z Twoim kotem ?

 • przeprowadzimy dokładny wywiad behawioralny, aby ustalić źródło problemu Twojego kota,
 • dostaniesz zalecenia już na pierwszej konsultacji jak pracować kotem,
 • średnio od 3 do 7dni od pierwszego spotkania, koci psycholog przesyła plan rehabilitacji kota za pomocą maila,
 • Kolejne spotkania odbywają się co 10-14 dni, behawiorysta ustala postępy Twojego kota (i Twoje), może także wprowadzać dodatkowe zadania,
 • problemy dotyczące zwłaszcza agresji, są trudnymi przypadkami.  Jeżeli masz taki problem, będziesz potrzebował więcej konsultacji z behawiorystą.

Podczas pracy behawioralnej, która ma na celu wyeliminowanie niepożądanych przez właściciela zachowań, bardzo ważne jest postępowanie zgodnie z planem, przygotowanym przez behawiorystę. Tylko pełne zaangażowanie właściciela kota, może przełożyć się na zmiany w jego zachowaniu i uzyskanie pożądanych efektów.

Zobacz także

behawiorysta dla kotów

behawiorysta dla psa

Back To Top